Dni zdravia

Zdraviu sa každoročne venuje viac a viac firiem a mnohé poskytujú svojim zamestancom zaujímavé zdravotné benefity. Často však nastáva problém, že predplatené vstupy do športovísk a rekreačných zariadení ľudia vôbec nevyužívajú, zabúdajú na raňajky a pitný režim alebo neocenia poukaz na nákup vitamínov. A dôvod? Chýba im motivácia, inšpirácia a informácie. Naše dni zdravia ponúkajú zaujímavé prednášky, workshopy, merania a konzultácie v rôznych oblastiach, ktorých cieľom je pomôcť zamestnancom nájsť cestu k ich zdravému životnému štýlu.

Health Day

Eventy, ktoré priamo do vašich kancelárií prinesú pohyb, nové vedomosti o vhodnom stravovaní a služby cateringu s jedlami plnými zdravia. Poskytnúť informácie je najjednoduchším riešením a my to pre Vás radi urobíme s našim tímom odborníkov v rôznych oblastiach zdravia.

viac info

Fit Day

Eventy, ktoré okrem podpory fyzického zdravia, ukážu možnosti budovania fyzickej a duševnej krásy. Naučíme vás relaxovať a správne dobíjať baterky.

viac info

Antistress Day

Eventy, ktoré Vás zbavia stresu a pomôžu Vás zbaviť sa napätia, uvoľniť sa zrelaxovať aj na pracovisku počas Vášho dňa proti stresu, kde okrem osviežujúcich pokrmov si môžete oddýchnuť pri meditácii, či na relaxačnej turmalínovej podložke.

viac info

Woman's Day

Eventy, pri ktoých sa zameriavame špeciálne na ženy a jej potreby. Tvárová gymnastika, škola líčenia, či workshop zdravého varenia priamo u Vás nie je žiadny problém.

viac info

Nutrition Day

Eventy s výživovými prednáškami, individuálne poradenstvá, meranie kompozície tela a workshopy zdravého varenia priamo na pracovisku.

viac info