O nás

Ako to funguje ?

Máme vyladený tím odborníkov, ktorí okrem eventov priamo vo vašej firme budú kontinuálne vzdelávať a motivovať zamestnancov k starostlivosti o vlastné zdravie.

obrazok

V rámci nutričného poradenstva nielen edukujeme a upravujeme jedálničky, ale priamo na pracovisko dodáme občerstvenie z funkčných potravín.

obrazok

Princípmi fitness a pohybovej terapie naši experti pracujú so zamestnancami od vytvárania si vzťahu k športovým aktivitám, cez napríklad správne sedenie, obuv až po aktívne využitie prestávok na regeneráciu síl.

obrazok

Okrem bohatých skúseností používa naše know-how metodiky testovaní a meraní, takže program vždy flexibilne upravujeme podľa konkrétnych potrieb spoločností a definovaných problémov.

 

Čo sa deje so zdravím firmy

Nedostatočná aktivita ľudí a prudký nárast sedavých zamestnaní stoja ročne svetovú ekonomiku viac ako 60 mld. EUR. Rastie počet srdcových a cievnych chorôb, cukrovky a rakoviny. Pritom korporátne programy zamerané na zvýšenie pohybu a zmenu životosprávy zamestnancov dokážu znížiť riziko vysokého tlaku až o 50%. Nehovoriac o raste produktivity práce, lojality voči zamestnávateľovi a kreatívneho potenciálu pracovného prostredia.

60 mld. Eur

stojí ročne liečba ochorení v dôsledku zlej životosprávy

55%

zamestnancov považuje firemné wellness programy za výrazný motivátor

225 mil. Eur

ročné úspory zdravotných výdavkov pri využívaním firemných wellness programov

50%

zamestnancov znížilo svoj vysoký krvný tlak zapojením sa do wellness programov