Úspešný 2. ročník projektu Woman's Balance Day

Dámy, ktoré sa zúčastnili 2.ročníka Woman´s Balance day si vypočuli hodnotné prednášky od odborníčok z jednotlivých oblastí. Ako prvá vystupovala Zuzana Líšková, ktorá je dušou celého projektu, svojou interaktívnou prednáškou radila ženám o tom, ako sa dá omladnúť pri správnej strave a aké detoxikačné účinky môže priniesť zdravé stravovanie. Cenné rady, ktoré odzneli hodnotili zúčastnení ľudia veľmi pozitívne. Poobede sa pri individuálnych poradenstvách venovala Zuzana Líšková každej jednej žene, ktorá chcela nadobudnúť vedomosti o zdravom životnom štýle.

Ako znalkyňa ľudského tela sa postavila pred publikum Zora Illiáš-Czoborová. Obľúbená fitness trénerka, ktorá je známa svojou zdravou životosprávou, odovzdala rady ako správne cvičiť, aby sme schudli a boli fit. Prednáška bola doslova aktívna, na konci si každý vyskúšal jednoduché posilňovacie cviky, ktoré sa dajú aplikovať aj počas dňa napr. aj na pracovisku.

Eva Martinovičová použila svoj vlastný príbeh rozvoja, ktorý zaujal zúčastnených nie len obsahovo, ale aj samotným nadšením, akým celý čas prednášala ženám. Inšpirácie, ktoré si odniesli sa dajú aplikovať nie len v pracovnom živote, ale aj v súkromnom. Work life balance predstavuje 5 oblastí života, kde je potrebné nájsť si rovnováhu, aby každá z nás prežívala plnohodnotný život.

Biznis imidž konzultantka Jana Keketi vysvetlila účastníčkam, ako správne vystupovať pred ľuďmi a aký je dôležitý prvý dojem. Vybudovanie jedinečného imidžu je jedným z kľúčových prvkov pri dosiahnutí kariérneho rastu, ale aj pri osobnostnom rozvoji. Seminár sa niesol v duchu pravidiel nosenia vhodného oblečenia, výber správnych doplnkov a psychológii farieb. Poobede si dámy mohli nechať poradiť pri individuálnom poradenstve pri výbere oblečenia podľa typu postavy.

Program okrem odborných prednášok a workshopov o zdravej výžive, imidžu a športu dopĺňali individuálne konzultácie v oblasti biznis imidžu ako nástroja na zvýšenie sebavedomia, výživové poradenstvo a na spestrenie a relaxáciu beauty salóniky. Každá žena si odniesla cenné rady do života, ktoré im pomôžu byť efektívne v pracovnom živote a nájsť si tú správnu rovnováhu medzi kariérou a súkromným životom.